Stowarzyszenie Black Panthers

dodano: 04.06.2019

Stowarzyszenie Paramilitarne Black Panthers z siedzibą w Piwnicznej - Zdroju rozpoczęło swoją działalność 6 kwietnia 2010r. Od początku utworzenia formacji nasza grupa bazuje na podstawie Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych.

Korzystamy z umundurowania typu MARPAT (skrót od MARine PATtem) na zasadach ASG (air soft gun). Treningi prowadzone są z zakresu czarnej, zielonej, czerwonej i niebieskiej taktyki która ma na celu wpojenie i utrwalenie zasad, praw, i obowiązków panujących w każdej zmilitaryzowanej formacji w czasach. kiedy świat idzie naprzód a powstanie konfliktów zbrojnych jest coraz bardziej realne.

Korzystamy z wszelkich dostępnych źródeł w celu uzyskania odpowiedniej wiedzy, która daje nam możliwość podjęcia pełnej gotowości do obrony granic państwa i jego obywateli, całą nabyta wiedze staramy się przekazać wszystkim, którzy chcą poznać to, co dzisiaj dostępne jest tylko w wypadku poświęcenia się czynnej służbie.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, współpracę, chętnie nabędziemy nową wiedzę jak też podzielimy się swoją i swoim doświadczeniem. Jako stowarzyszenie bierzemy czynny udział we wszelkiego typu akcjach charytatywnych, szkoleniach, pokazach, zbiórkach żywności czy tez pomocy jak np. w czasach klęsk żywiołowych .

Kalendarz wydarzeń

Wybory Uzupełniające
DYSTRYBUCJA
Harmonogram wywozu odpadów na 2022 rok Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
Zimowe utrzymanie dróg 2022/2023
MAŁOPOLSKA
Program "Czyste Powietrze"
FESTIWAL BIEGÓW
FACEBOOK
Wykup gruntów
EKOINTERWENCJA
KOMUNIKATY PM10
CEEB
Platforma eZamawiający
ANKIETA BAZA PZ
„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Program PIT.
BIP Zamówienia
PFRON
Elektromobilność MiGPZ
Gazyfikacja Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrók
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: