Gazyfikacja Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój

dodano: 24.04.2020


[2020.04.24] Gazyfikacja. Ankieta dla mieszkańców Łomnicy-Zdroju

W związku z opracowywaniem koncepcji gazyfikacji Gminy zwracamy się z prośbą do mieszkańców miejscowości Łomnica-Zdrój o wypełnienie ankiety znajdującej się pod linkiem poniżej i dostarczenie jej do Urzędu Miejskiego w Piwnicznej-Zdroju (wrzucenie do skrzynki na korespondencję znajdująca się przy wejściu do budynku).

TU POBIERZ: ANKIETA WSTĘPNA - GAZYFIKACJA

Jedną z dwóch możliwych lokalizacji wyspy gazowej jest działka w Łomnicy-Zdroju i to od ilości zainteresowanych właścicieli uzależnione są kolejne działania w kierunku gazyfikacji Gminy.

Druk ankiety można także pobrać w Urzędzie Miejskim po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 18 446 40 43 wew. 42.

Zachęcamy także do kontaktu w tej sprawie z sołtysem oraz radnymi Łomnicy-Zdroju.

Termin na dostarczenie ankiety: 30.04.2020 r.

[2020.02.07] INFORMACJA Burmistrza dot. gazyfikacji Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój

W związku z planami gazyfikacji Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój poprzez zastosowanie technologii LNG (wyspy gazowe), co wiąże się potrzebą wskazania dla tej technologii odpowiednich lokalizacji (działek) na terenie Gminy, Burmistrz Piwnicznej-Zdroju uprzejmie informuje właścicieli nieruchomości, którzy byliby zainteresowani ewentualną sprzedażą lub kilkuletnią dzierżawą nieruchomości na rzecz Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój, o możliwości składania takich propozycji.

Dodatkowe informacje w powyższej kwestii można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piwnicznej-Zdroju, Rynek 20, I piętro, pok. nr 12 lub telefonicznie – (18) 4464043, w godzinach pracy Urzędu.

Kalendarz wydarzeń

DYSTRYBUCJA
Harmonogram wywozu odpadów na 2022 rok Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
Zimowe utrzymanie dróg 2022/2023
MAŁOPOLSKA
Program "Czyste Powietrze"
FESTIWAL BIEGÓW
FACEBOOK
Wykup gruntów
EKOINTERWENCJA
KOMUNIKATY PM10
CEEB
Platforma eZamawiający
ANKIETA BAZA PZ
„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Program PIT.
BIP Zamówienia
PFRON
Elektromobilność MiGPZ
Gazyfikacja Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrók
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: