Gazyfikacja Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój

dodano: 24.04.2020


[2020.04.24] Gazyfikacja. Ankieta dla mieszkańców Łomnicy-Zdroju

W związku z opracowywaniem koncepcji gazyfikacji Gminy zwracamy się z prośbą do mieszkańców miejscowości Łomnica-Zdrój o wypełnienie ankiety znajdującej się pod linkiem poniżej i dostarczenie jej do Urzędu Miejskiego w Piwnicznej-Zdroju (wrzucenie do skrzynki na korespondencję znajdująca się przy wejściu do budynku).

TU POBIERZ: ANKIETA WSTĘPNA - GAZYFIKACJA

Jedną z dwóch możliwych lokalizacji wyspy gazowej jest działka w Łomnicy-Zdroju i to od ilości zainteresowanych właścicieli uzależnione są kolejne działania w kierunku gazyfikacji Gminy.

Druk ankiety można także pobrać w Urzędzie Miejskim po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 18 446 40 43 wew. 42.

Zachęcamy także do kontaktu w tej sprawie z sołtysem oraz radnymi Łomnicy-Zdroju.

Termin na dostarczenie ankiety: 30.04.2020 r.

[2020.02.07] INFORMACJA Burmistrza dot. gazyfikacji Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój

W związku z planami gazyfikacji Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój poprzez zastosowanie technologii LNG (wyspy gazowe), co wiąże się potrzebą wskazania dla tej technologii odpowiednich lokalizacji (działek) na terenie Gminy, Burmistrz Piwnicznej-Zdroju uprzejmie informuje właścicieli nieruchomości, którzy byliby zainteresowani ewentualną sprzedażą lub kilkuletnią dzierżawą nieruchomości na rzecz Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój, o możliwości składania takich propozycji.

Dodatkowe informacje w powyższej kwestii można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piwnicznej-Zdroju, Rynek 20, I piętro, pok. nr 12 lub telefonicznie – (18) 4464043, w godzinach pracy Urzędu.

Kalendarz wydarzeń

Wybory do Parlamentu Europejskiego w Polsce 09.06.2024 r.
Wybory 2024
Urząd Statystyczny w Krakowie
Zimowe utrzymanie dróg 2022/2023
Stabilizacja osuwiska Witkowskie
Harmonogram wywozu odpadów na 2022 rok Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
MAŁOPOLSKA
Program "Czyste Powietrze"
FACEBOOK
Wykup gruntów
EKOINTERWENCJA
KOMUNIKATY PM10
CEEB
Platforma eZamawiający
ANKIETA BAZA PZ
„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Program PIT.
BIP Zamówienia
BIP 130000
PFRON
Elektromobilność MiGPZ
Gazyfikacja Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrók
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: