Przebudowa i budowa dworców kolejowych Doliny Popradu, (12 lokalizacji dworcowych)

dodano: 19.06.2020

Przebudowa i budowa dworców kolejowych Doliny Popradu, (12 lokalizacji dworcowych: Stary Sącz, Barcice, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Piwniczna, Wierchomla Wielka, Żegiestów, Żegiestów Zdrój, Milik, Łomnica Zdrój, Młodów i Zubrzyk), w systemie projektuj i buduj.

Informacje:

W dniu 15.06.2020 roku w Urzędzie Miejskim w Piwnicznej-Zdroju odbyło się spotkanie związane z przedstawieniem wstępnej koncepcji architektonicznej dla zadania: Przebudowa i budowa dworców kolejowych Doliny Popradu, (12 lokalizacji dworcowych: Stary Sącz, Barcice, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Piwniczna, Wierchomla Wielka, Żegiestów, Żegiestów Zdrój, Milik, Łomnica Zdrój, Młodów i Zubrzyk), w systemie projektuj i buduj.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów: Piwnicznej-Zdroju, Muszyny, Rytra i Starego Sącza. Podczas spotkania zostały omówione przedmiotowe koncepcje.

Termin zakończenia realizacji Projektu to koniec 2022 roku w tym prace projektowe mają się zakończyć w ciągu 12 miesięcy, natomiast roboty budowlane związane z modernizacją dworców do końca 2022 roku.

Projekty dworców kolejowy Doliny Popradu zlokalizowanych na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój.

Młodów

Piwniczna-Zdrój

Piwniczna

Łomnica-Zdrój

Wierchomla-Wielka

Zubrzyk

 

 

Kalendarz wydarzeń

Wybory do Sejmu i Senatu 2023
Wybory do Izb Rolniczych 2023
DYSTRYBUCJA
Harmonogram wywozu odpadów na 2022 rok Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój
Zimowe utrzymanie dróg 2022/2023
MAŁOPOLSKA
Program "Czyste Powietrze"
FACEBOOK
Wykup gruntów
EKOINTERWENCJA
KOMUNIKATY PM10
CEEB
Platforma eZamawiający
ANKIETA BAZA PZ
„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Program PIT.
BIP Zamówienia
PFRON
Elektromobilność MiGPZ
Gazyfikacja Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrók
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: