Relacje z wydarzeń trzech dni 10-12 września 2021 r. Piwniczna-Zdrój.

12. Festiwal Biegowy, Festiwal Lachów i Górali, Salon Przemysłu Turystycznego, 3 Sądeckie Targi Książki 

10-12 września 2021 r. Piwniczna-Zdrój

   Piwniczna-Zdrój powoli budzi się do życia. Za nami ogromne wydarzenie kulturalno-sportowe, które mam nadzieję zostanie we wspomnieniach wszystkich mieszkańców naszego uzdrowiska, turystów odwiedzających Piwniczną-Zdrój, ale również uczestników każdego z czterech modułów imprezy, czyli biegaczy, artystów, wydawców, prelegentów po wystawców.

   To było wydarzenie, które połączyło wszystkich. Każdy mógł spróbować przepysznych wyrobów regionalnych, znaleźć wiele wyrobów regionalnych, ale również zaopatrzyć się w profesjonalną odzież i sprzęt sportowy. Szeroka oferta wydawnictw oraz możliwość spotkań z autorami niektórych wydań. Można było wsłuchać się w głos specjalistów od turystyki. Chyba nie ma takiej osoby, której nie zachwyciłoby echo niosących się od rana do wieczora melodii.

   Dziękuję wszystkim Państwu za udział w imprezie, za jej wsparcie merytoryczne i duchowe. Bez Państwa udziału festiwal nie miałby takiego wymiaru. Jeszcze raz dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za jego wkład w realizację tego wydarzenia. Dzięki Państwu serce Sądecczyzny najmocniej biło w ten weekend na Nakle w Piwnicznej-Zdroju.

Burmistrz Piwnicznej-Zdroju

(-) Dariusz Chorużyk

 

Relacje dzięki portalowi sadeczanin.info oraz festiwalbiegowy.pl:

Kalendarz wydarzeń

Facebook
Dzień Dobry TVN. Turystyczny Szlak Uzdrowisk Małopolski 17.08.2019 r.
Rozkład jazdy pociągów 01.09.2019 - 19.09.2019
Bieg Popradzki
TMP
W KRAJ PIWNICZNA
Znad Popradu
Miasta Partnerskie
MIODNY SZLAK

Na skróty: