Podpisana umowa na kompleksową termomodernizacje budynku Szkoły Podstawowej w Piwnicznej-Zdroju

W dniu 10.03.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Piwnicznej-Zdroju Burmistrz Dariusz Chorużyk podpisał umowę na realizację Kompleksowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Piwnicznej-Zdroju z Firmą AW BAUTEX Sp. z o.o., ul. Papieska 41, 33-300 Nowy Sącz reprezentowaną przez Andrzeja Witowskiego – Prezesa. Zadanie realizowane jest w ramach dofinansowania ze środków Klimatyczne uzdrowiska z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Realizacja projektu obejmuje wykonanie działań termomodernizacyjnych wraz z montażem odnawialnych źródeł energii (paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła) oraz wymianę oświetlenia na energooszczędne w budynku szkolnym na terenie Gminy Piwniczna -Zdrój w Szkole Podstawowej nr 1 w Piwnicznej - Zdroju.

Dzięki realizacji projektu zostanie poprawiona efektywność energetyczna budynku i poprawią się warunki użytkowania obiektu. Wraz z przeprowadzeniem termomodernizacji poprawi się estetyka przestrzeni publicznych. Proces modernizacji energetycznej spowoduje obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Kalendarz wydarzeń

FESTIWAL BIEGÓW
KOLEJE MAŁOPOLSKIE
Facebook
Dzień Dobry TVN. Turystyczny Szlak Uzdrowisk Małopolski 17.08.2019 r.
TMP
W KRAJ PIWNICZNA
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: