Podpisana umowa na kompleksową termomodernizacje budynku Szkoły Podstawowej w Piwnicznej-Zdroju

W dniu 10.03.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Piwnicznej-Zdroju Burmistrz Dariusz Chorużyk podpisał umowę na realizację Kompleksowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej w Piwnicznej-Zdroju z Firmą AW BAUTEX Sp. z o.o., ul. Papieska 41, 33-300 Nowy Sącz reprezentowaną przez Andrzeja Witowskiego – Prezesa. Zadanie realizowane jest w ramach dofinansowania ze środków Klimatyczne uzdrowiska z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Realizacja projektu obejmuje wykonanie działań termomodernizacyjnych wraz z montażem odnawialnych źródeł energii (paneli fotowoltaicznych oraz pompy ciepła) oraz wymianę oświetlenia na energooszczędne w budynku szkolnym na terenie Gminy Piwniczna -Zdrój w Szkole Podstawowej nr 1 w Piwnicznej - Zdroju.

Dzięki realizacji projektu zostanie poprawiona efektywność energetyczna budynku i poprawią się warunki użytkowania obiektu. Wraz z przeprowadzeniem termomodernizacji poprawi się estetyka przestrzeni publicznych. Proces modernizacji energetycznej spowoduje obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Kalendarz wydarzeń

KOLEJE MAŁOPOLSKIE
Facebook
Dzień Dobry TVN. Turystyczny Szlak Uzdrowisk Małopolski 17.08.2019 r.
TMP
W KRAJ PIWNICZNA
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: