Koncert z okazji 105. rocznicy urodzin Danuty Szaflarskiej

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić na koncert z okazji 105. rocznicy urodzin Danuty Szaflarskiej, który odbędzie się dnia 6 lutego 2020 roku (czwartek) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej-Zdroju, ul. Rynek 11, Piwniczna-Zdrój.

Danuta Szaflarska była wielką damą polskiego kina i teatru, niedoścignioną ikoną wdzięku, dobrą i mądrą kobietą. Urodziła się 105 lata temu. O Kosarzyskach mówiła – one zawsze będą we mnie, a przecież była w tylu niezwykłych miejscach przeżyła tyle niewiarygodnych wydarzeń. Jej imię nosi nasz Ośrodek Kultury. Spotkajmy się w dniu jej urodzin by serdecznie ją wspominać.

W programie występ Regionalnego Zespołu Dolina Popradu oraz Agaty Kuliś i Krystiana Jaworza. Wybór jest nieprzypadkowy. Danuta Szaflarska w sposób szczególny ukochała sobie zespół Dolina Popradu, którego uwielbiała słuchać, któremu przypominała niektóre piosenki i którego niektóre występy uświetniała swoją obecnością. Agata Kuliś prowadziła w naszym ośrodku warsztaty wokalne. Pomagała dzieciom z Piwnicznej wydobyć swój talent i dzieliła się swoim doświadczeniem. Może któryś z uczestników zajęć będzie kiedyś miał równie bogaty dorobek artystyczny jak Pani Danuta Szaflarska? Serdecznie im tego życzymy!

Do zobaczenia na koncercie …

Kalendarz wydarzeń

TMP
Facebook
Dzień Dobry TVN. Turystyczny Szlak Uzdrowisk Małopolski 17.08.2019 r.
KOLEJE MAŁOPOLSKIE
W KRAJ PIWNICZNA
Znad Popradu
MIODNY SZLAK

Na skróty: