ZAGŁOSUJ! Piwniczna-Zdrój w Top Atrakcje 2020. Kategoria: Miasta i miejscowości. Podkategoria: Miejscowości górskie

Właśnie rozpoczął się coroczny ranking najlepszych atrakcji w Polsce - Top Atrakcje 2020. To już dziewiąta edycja prestiżowego plebiscytu organizowanego przez portal podróżniczy PolskieSzlaki.pl, w którym ostatecznie wyłonionych zostanie 5 top atrakcji czyli polskich hitów turystycznych nadchodzącego sezonu! W eliminacjach Top Atrakcji pojawiło się aż 160 miejsc w 5 kategoriach, na które głosować można przez 2 tygodnie, by wyłonić 40 atrakcji, które zakwalifikują się do głosowania finałowego.

 

>>> ZAGŁOSUJ - Kategoria: Miasta i miejscowości - Podkategoria: Miejscowości górskie - Piwniczna-Zdrój <<<Top Atrakcje 2020 - terminy i głosowanie

Eliminacje odbywają się w terminie od 15 maja 2020 do 31 maja 2020
Finał - od 01 czerwca 2020 do 21 czerwca 2020
Głosowanie odbywa się pod adresem: http://www.topatrakcje.pl/

Kategorie Top Atrakcji

Zamki i pałace (podkategorie: zamki północy, zamki południa, zamki jurajskie, pałace)
Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur i dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i parki wodne, ogrody zoologiczne)
Krajobrazy (podkategorie: szczyty, jeziora, osobliwości przyrodnicze, regiony)
Inne atrakcje (podkategorie: szlaki turystyczne, muzea, skanseny, podziemia)
Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, nadbałtyckie kurorty)

Organizator Top Atrakcji

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny portal podróżniczy https://www.polskieszlaki.pl, który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 15 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma ponad 15.500 polubień, a na Instagramie 2.000 Obserwujących. Oferuje też bardzo prężne i przyjazne Forum oraz tysiące fotorelacji Krajtroterów.

Kalendarz wydarzeń

W KRAJ PIWNICZNA
Facebook
Znad Popradu
BASEN NA RADWANOWIE
Miasta Partnerskie

Na skróty: