Stand Up Paddle (SUP)

SUP (z jęz. ang. stand up paddle) to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Wykonuje się go przy pomocy deski, która podobna jest do windsurfingowej, ale pozbawiona jest żagla. Zamiast niego w dłoniach trzyma się wiosło, dzięki czemu jest się uniezależnionym od warunków pogodowych takich jak wiatr czy fale. To co jest w SUP najwspanialsze, to fakt, że pływanie na desce nie wymaga żadnego doświadczenia. Niezależnie od tego czy już kiedyś próbowaliście już swych sił w sportach wodnych czy też jesteście kompletnymi amatorami - po krótkim instruktażu poradzi sobie każdy!

Przy Hotelu Piwniczna SPA & Conference od 2014 roku działa pierwsza na południu Polski baza SUP na rzekach. Każdy może tu wypożyczyć deskę, wiosła, kaski, kapoki, odzież ochronną czyli cały niezbędny sprzęt. Zapewniamy również transport oraz opiekę instruktora. Poniżej przedstawiamy cennik (cena obejmuje wypożyczenie kompletnego sprzętu, transport osób ze sprzętem i instruktarz)

  • spływ krótszą trasą (od Hotelu Piwniczna do Młodowa): 50,00zł/osoba
  • spływ dłuższą trasą (od granicy ze Słowacją do Hotelu Piwniczna): 100,00zł/osoba

Od 2014 r. w Piwnicznej-Zdroju organizowane są Otwarte Mistrzostwa Polski w SUP na Rzekach w dwóch kategoriach OPEN: kobiety i mężczyźni. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody, a wszystkich uczestników czeka przede wszystkim świetna zabawa! Tegoroczne Mistrzostwa odbędą się 6 sierpnia, a zapisów można już dokonywać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.supnarzekach.pl w zakładce „zgłoszenia”. Wszystkie nowe informacje dotyczące ich organizacji  zamieszczane są w zakładce „mistrzostwa”.

KONTAKT Baza SUP na rzekach przy Hotelu Piwniczna SPA&Conference
ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5
33-350 Piwniczna-Zdrój
tel.: 18 2620606
fax: 18 4444044
e-mail: recepcja@hotelpiwniczna.pl

 

Kalendarz wydarzeń

11
Rozkład jazdy pociągów 01.09.2019 - 19.09.2019
W KRAJ PIWNICZNA
Facebook
Znad Popradu
BASEN NA RADWANOWIE
Miasta Partnerskie

Na skróty: