Relacja i wyniki z turnieju piłki siatkowej o niespodziankę drużyny „Bociany”

W dniu 27 czerwca 2020 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej w Piwnicznej-Zdroju, po bardzo długiej przerwie z powodu Covid-19 odbył się turniej piłki siatkowej dorosłych o niespodziankę drużyny „Bociany”. Turniej rozegrano w dwóch pięciozespołowych grupach do 2 wygranych setów. Następnie zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w grupach walczyły o miejsca 1-2, miejsca 2 w grupach grały o miejsca 3 – 4 a miejsca trzecie o miejsca 5 – 6 w całym turnieju.

Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się na przewagi. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play.

Kwalifikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

  • I miejsce drużyna DZIADKI SUCHA BESKIDZKA,
  • II miejsce drużyna PROXIMA,
  • III miejsce drużyna GREEN HOME BOCHNIA,
  • IV miejsce drużyna NOWY SĄCZ,
  • V miejsce drużyna BFC RYTRO,
  • VI miejsce drużyna „60” STARY SĄCZ.

Szczególne podziękowania kieruję w stronę drużyny „Bociany” za organizacje turnieju, ufundowanie nagród oraz przygotowanie smacznego poczęstunku. Podziękowania należą się również Panu Burmistrzowa Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój za okazaną pomoc finansową na rzecz organizacji turnieju.

Autor: [WD]

Kalendarz wydarzeń

BASEN NA RADWANOWIE
W KRAJ PIWNICZNA
Facebook
Znad Popradu
Miasta Partnerskie

Na skróty: