Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

AKTUALNOŚCI

Kochanym Babciom i Dziadkom

Kochanym Babciom i Dziadkom

21/01/2019

Przedszkolaki w Szkole Podstawowej w Łomnicy Zdroju nie zapomniały o swoich Babciach i Dziadkach, zapraszając Ich, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych na gwarną, widowiskową uroczystość do swojej szkoły.

Przygotowane Jasełka uradowały babcine i dziadkowe serca. Kochające wnuki, otulone barwnymi strojami choinek, aniołków, pastuszków i śnieżynek, odtwarzały z wdziękiem i dziecięcym urokiem niezapomniane role. Pląsy, tańce, piosenki i prawdziwe sceniczne kwestie recytowane, budziły niejednokrotnie szczery uśmiech na twarzach gości. To wszystko w pięknej scenicznej oprawie, stworzyło klimat godny Babć i Dziadków. Pani dyr. Bożen Maślanka nie kryła słów podziwu dla małych artystów, podkreślając jednocześnie piękne momenty pamiętania o najbliższych, o których nigdy w kalendarzu uroczystości nie zapomina szkoła. Dzieci przygotowały również pod czujnym okiem swoich Wychowawców urokliwe prezenty, i to one przytulane do serc Dziadków będą niewątpliwie trwałym wspomnieniem tego czarownego poranku, przedłużonego ciepłą filiżanką kawy i aromatycznym ciastem.

Praca nauczycieli – wychowawców, ta zwykle niezwykła, poprzez trud, cierpliwość i poświęcenie, obdarowana uściskiem i uśmiechem kilkuletniego Wychowanka, i tego dnia oddała pokłon i szacunek siwym włosom i złotym sercom. Dziękujemy Im za to.

Autor: Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Galeria zdjęć

DSC_0006.JPG
DSC_0015.JPG
DSC_0023.JPG
DSC_0024.JPG
DSC_0031.JPG
DSC_0043.JPG
DSC_0045.JPG
DSC_0054.JPG
DSC_0058.JPG
DSC_0063.JPG
DSC_0069.JPG
DSC_0076.JPG
DSC_0009.JPG