Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

AKTUALNOŚCI

Turniejem piłki nożnej uroczyście otwarto kompleks rekreacyjny na Radwanowie

16/11/2018

W poniedziałek 12.11.2018r. z okazji otwarcia nowego kompleksu rekreacyjno – sportowego na Radwanowie który został dofinansowany ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, odbył się I turniej piłki nożnej mężczyzn z  okazji Stulecia Niepodległości Polski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój. Obiekt osobiście otworzył obecny burmistrz Zbigniew Janeczek.

Do rywalizacji sportowej zgłosiło się 8 drużyn. Mecze rozgrywane były  w dwóch czterozespołowych grupach” każdy z każdym” z których po dwie najlepsze drużyny awansowały do fazy pucharowej. Po bardzo zaciętych meczach najlepszą drużyną okazała się ekipa z Muszyny, II miejsce zajęła drużyna „Restauracja Majerzanka”, III miejsce przypadło drużynie „Gang Ulanych” .Poza podium uplasowała się natomiast drużyna „Łomnica” Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy a trzy najlepsze  zespoły puchary ufundowane przez Burmistrza MiG Piwniczna - Zdrój .

Podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju należą się Dyrektorowi MGOK-u  p. Piotrowi Maślance , zawodnikom oraz wszystkim którzy byli aktywni i pomocni podczas jego trwania.