Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

AKTUALNOŚCI

Konkurs Palm - protokół

Konkurs Palm - protokół

29/03/2018

PROTOKÓŁ
z Konkursu Palm, który odbył się 25 marca 2018 roku. Organizatorem Konkursu była piwniczańska Parafia i MGOK w Piwnicznej-Zdroju.

Oceniała komisja w składzie:

  • Barbara Kotarbowa – przewodnicząca komisji
  • Ks. Mateusz Odziomek
  • Józef Kisielowski
  • Izabela Kulig

Do konkursu wystawiono 44 palmy. Palmy zostały podzielone według kategorii podanych
w regulaminie.

Uwagi Komisji:

  • wszystkie prace wykonano staranie
  • zachwyca inwencja twórcza, ale też – co trzeba mocno zaznaczyć- wzrasta duże przywiązanie do piwniczańskiej, tradycyjnej formy zdobienia palm
  • przy palmie tradycyjnej wszystko musi być naturalne- także samo zakończenie palmy, nie można owijać tej części końcowej taśmą samoprzylepną, praca otrzymuje wtedy punkty ujemne; najlepiej jest owinąć sznurkiem.

Wszystkim bardzo dziękujemy za dostarczenie palm- wiemy ile to kosztuje pracy( ale też i materiału)- tym bardziej serdeczne Bóg zapłać!

Wyniki:

W kategorii PALMA TRADYCYJNA POWYŻEJ 1 METRA:

  • Udział: Maria Głaszczka, Marta Wójtowicz
  • Wyróżnienia: Aleksandra Kiebzak, Marta Długosz, Julia Maślanka, Jowita Widomska, Emilia Gucwa, Szymon Głaszczka
  • I m. Zespół Regionalny Dolina Popradu
  • I m. Kacper Dominik
  • II m. Jarosińscy Wiktoria, Norbert i Mieszko
  • II m. Dom Wczasów Dziecięcych
  • II m. Filip i Gabrysia Dominik
  • III m. Maślanka Maja
  • III m. Liliana i Amelia Łomnickie
  • III m. Wojtek Sikorski
  • III m. Sławecka Zosia i Wiktoria

W kategorii PALMA TRADYCYJNA PONIŻEJ 1 METRA:

  • Udział: Hania Kotarba, Alicja Kotarba, Bruno Dudczak
  • Wyróżnienia: Pomietłowski Błażej, Kasia i Gabrysia Broniszewska, Monika i Ula Sega, Ania, Julka i Jakub Kulig
  • I m. Krzysztof Grucela
  • I m. Magdalena Tymura
  • II m. Jakub Leśniak
  • II m. Paweł Szkarłat
  • II m. Weronika i Tomek Lisowscy
  • III m. Agnieszka Sławecka
  • III m. Karolina Stępień

W kategorii PALMA ARTYSTYCZNA POWYŻEJ 1 METRA:

  • Udział: Kość-Fecko Weronika i Anna, Kulig Szymon
  • Wyróżnienia : -----------------------
  • I m. Rodzina Jarzębaków
  • II m. Maślanka Martyna
  • II m. Dominik Karol
  • III m. Chorużyk Joanna
  • III m. Maślanka Julia

W Kategorii PALMA ARTYSTYCZNA PONIŻEJ 1 METRA:

  • Udział: Najduch Weronika, Lisowska Agnieszka
  • Wyróżnienia: -----------------------
  • I m. Jeremenko Piotr
  • II m. Jamrozowicz Barbara
  • III m. Gurgul Franciszek