Europejski fundusz rozwoju regionalnego Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

AKTUALNOŚCI

Zaproszenie na Forum Partnerskie w Rzeszowie

19/05/2017

Wspólny Sekretariat Technicznego Programu Interreg Polska – Słowacja serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w Forum Partnerskim, które odbędzie się 5 i 6 czerwca 2017 roku w Rzeszowie (Hotel Prezydencki, ul. Podwisłocze 48).

Forum Partnerskie jest odpowiedzią na potrzebę zwiększania jakości współpracy transgranicznej oraz tworzenia przestrzeni do powstawania trwałych i wpisujących się w założenia Programu Interreg polsko-słowackich partnerstw projektowych. Forum będzie poprowadzone metodą Open Space Technology, dzięki której każda osoba będzie miała szansę na aktywną i angażującą wymianę doświadczeń i pomysłów na nowe projekty transgraniczne, w tym inicjatywy edukacyjne, z obszaru dziedzictwa kulturowego czy transportu multimodalnego.

Organizatorom w szczególności zależy na zwiększeniu udziału w Programie organizacji pozarządowych działających na terenie województwa małopolskiego. Udział w Forum a następnie Programie Interreg to okazja do pozyskania wartościowego partnera do współpracy oraz dofinansowania na projekt.

W Forum weźmie udział 250 osób a uroczystego otwarcia dokona Adam Hamryszczak - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem strony internetowej (dostęp: https://pl.plsk.eu/wez-udzial-w-szkoleniach) i są przyjmowane do dnia 25 maja 2017 roku.

 

Do pobrania: