Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Europejski fundusz rozwoju regionalnego

Gminne Jednostki Pomocnicze (Osiedla i Sołectwa)

11/02/2016


PDF DRUKUJ

Osiedla miejskie Miasta Piwniczna – Zdrój

 

1.         Osiedle MIASTO

Zasięg

ulice: Bolesława Chrobrego, Daszyńskiego Halna, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościuszki, Krakowska (od Rynku do Cmentarza), Krynicka, 3-go Maja, Marciszewskiego, Ogrodowa, Partyzantów, Rynek, Rzeszutka, Sobieskiego, Targowa, Źródlana, oraz przysiółki: Bziniaki, Hale, Jeziory, Łazarkówka, Pola.

PRZEWODNICZĄCY: CIĄGŁO Piotr

RADNI:

  • DERYNG Justyna
  • BOGACZYK Marcin

2.         Osiedle ZDROJOWE

Zasięg

ulice: Leśna, Zdrojowa, oraz przysiółki: Skorupy, Walczaki

PRZEWODNICZĄCY: SZKARADEK Stanisława

RADNY:

  • DŁUGOSZ Krzysztof

3.         Osiedle ZAWODZIE

Zasięg

przysiółki: Banie, Łomnickie, Śmigowskie, Zabanie

PRZEWODNICZĄCY: DŁUGOSZ Krzysztof

RADNY:

  • DŁUGOSZ Krzysztof

4.         Osiedle BOROWNICE

Zasięg

ulica Krakowska (od cmentarza do granic Miasta w kierunku Nowego Sącza), oraz przysiółki: Borownice, Witkowskie

PRZEWODNICZĄCY: SIKORSKA Kazimiera

RADNY:

  • SIKORSKA Kazimiera

5.         Osiedle HANUSZÓW

Zasięg

ulice: Gąsiorowskiego, Węgierska, oraz przysiółki: Kosmydle, Podolik, Więckówka, Zapotok

PRZEWODNICZĄCY: PIWOWAR Maria

RADNY:

  • PIWOWAR Maria

6.         Osiedle CZERCZ

Zasięg

ulice: Szczawnicka, Słoneczna, Wilcze Doły, oraz przysiółki: Kijanki, Latawcowa, Łazy, Piwowary

PRZEWODNICZĄCY: GUMULAK Tadeusz

RADNY:

  • JANUR Alojzy

7.         Osiedle KOSARZYSKA

Zasięg

przysiółki: Błankowa, Cerchla, Cichoniówka, Kosarzyska, Lyskowa, Magóry, Niewinna, Obidza, Podbukowiec, Polana, Rewałówka, Tromowa, Trześniowy Groń, Sucha Dolina, Świniarki, Werbówki, Zaczerczyk, Zamakowisko, Zwór

PRZEWODNICZĄCY: LIBER Ewa

RADNY:

  • ŚWIEBODA Dariusz
  • DZIEDZINA Teresa

8.         Osiedle MAJERZ

Zasięg

ulica Nadbrzeżna oraz przysiółki Karpały, Zagrody

PRZEWODNICZĄCY: LATAŁA - ZIĘBA Lucyna

RADNY:

  • TOCZEK Jan – przewodniczący Rady Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój

 

Sołectwa Gminy Piwniczna – Zdrój

 

1.         MŁODÓW
Zasięg: wieś Młodów

SOŁTYS: KULIG Sebastian

Radny: ŹRAŁKA Włodzimierz

2.         GŁĘBOKIE
Zasięg: wieś Głębokie

SOŁTYS: SZWALA Sabina

Radny: ŹRAŁKA Włodzimierz

3.         KOKUSZKA
Zasięg: wieś Kokuszka

SOŁTYS: GARDOŃ Janina

Radny: ORTYL Teresa

4.         ŁOMNICA ZDRÓJ
Zasięg: wieś Łomnica Zdrój

SOŁTYS: JARZĘBAK Łukasz

Radny:  GARGULA Katarzyna

5.         WIERCHOMLA
Zasięg: wsie Wierchomla Wielka i Wierchomla Mała

SOŁTYS: KEKLAK Wiesław

Radny: KALIŃSKI Witold

6.         ZUBRZYK
Zasięg: wieś Zubrzyk

SOŁTYS: TOCZEK Józef

Radny: TOCZEK Józef