Głosujemy!!! „TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” - konkurs na najlepsze oferty i produkty turystyczne Województwa Małopolskiego – I edycja, 2019

W konkursie na najlepsze oferty i produkty Województwa Małopolskiego zostały zgłoszone również SKARBY z terenu Gminy Piwniczna. 1 września 2019 r. rozpoczął się II etap konkursu – głosowanie, który potrwa do 29 września 2019 r. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!

Idea konkursu:

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię. Ta wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów. Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Głosowanie:

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Nagrody:

Laureaci oraz kandydaci wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną w roku następującym po roku, w którym konkurs został rozstrzygnięty.

Ponadto, laureat w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość / gmina turystyczna” otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł.

Konkurs przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i fundacji turystycznych, przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych) oraz zarządców szlaków.

Kandydatów do udziału w konkursie można zgłaszać od 21.08.2019 r. do 02.09.2019 r.

Głosowanie rozpocznie się 11.09.2019 r. i potrwa do 29.09.2019 r. 

Laureatów i wyróżnionych w konkursie wybiorą osoby głosujące i Kapituła. 

Oragnizator:

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Kalendarz wydarzeń

11
Rozkład jazdy pociągów 01.09.2019 - 19.09.2019
W KRAJ PIWNICZNA
Facebook
Znad Popradu
BASEN NA RADWANOWIE
Miasta Partnerskie

Na skróty: