ANKIETA dot. strategii rozwoju społeczno-gospodarczego Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój do roku 2030

W związku z trwającymi pracami nad Strategią rozwoju społeczno-gospodarczego Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój do roku 2030, przygotowana została ankieta, mająca pomóc określić priorytety działań na rzecz potrzeb mieszkańców w obszarze jakości życia oraz potencjału turystycznego miasta i gminy.

Państwa odpowiedzi na pytania z zakresu rozwoju gospodarczego i społecznego jak i ochrony środowiska i dziedzictwa kulturowego, pomogą wyznaczyć dalszy, pożądany kierunek rozwoju miasta i gminy. Zachęcamy do aktywnego udziału w planowaniu naszej wspólnej, lepszej przyszłości w Piwnicznej-Zdroju!

Wypełnione ankiety można składać w skrzynce korespondencyjnej umieszczonej przed wejściem do budynku Urzędu Miejskiego w Piwnicznej-Zdroju lub przesłać skan ankiety pocztą elektroniczną na adres e-mail: gmina@piwniczna.pl

Druk ankiety można również pobrać w Urzędzie Miejskim po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 18 446 40 43 wew. 41.

Termin na dostarczenie ankiety: 09.10.2020 r.

Pobierz:

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych:

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych w korespondencji pisemnej / e-mail, których zakres może zawierać (Imię, Nazwisko, adres e-mail, telefon) informujemy, iż treść klauzuli informacyjnej wynikającej z Artykułu 13 ust 1 i 2 RODO znajduje się pod bezpośrednim linkiem: https://bip.malopolska.pl/umigpiwnicznazdroj,m,308092,rodo.html

 

Kalendarz wydarzeń

BASEN NA RADWANOWIE
W KRAJ PIWNICZNA
Facebook
Znad Popradu
Miasta Partnerskie

Na skróty: